Yüksek kalite ahşap mutfak dolabı takımı

15 den fazla dolap kapasitesiyle kullanıcıya geniş yer hacmi sağlayan takımda sadece klasiklik değil aynı zamanda gömme fırın ve buzdolaplarıyla da modernlik de hedeflenmiştir.

 

 

Oldukça kaliteli bir model olan bu mutfak dolabı takımı ahşap işlemeyle yapılmıştır ve görünümü ve üzerindeki emek de bir o kadar değerlidir.

Kategoriler

Sunta lamdan üretilmiş olan bu mutfak dolabında koyu kahverengi renkler hakimdir. Fırın ve bulaşık makinesi için de ayrıca alanlar yaratılmıştır. Kulpları pas tutmayan özel imalattan olan bu mutfak dolabı takımının ana renkleri kahverengi tonlarıdır ve bunlara ek olarak parlak gri eklenmiştir. Oldukça kaliteli bir model olan bu mutfak dolabı takımı ahşap işlemeyle yapılmıştır ve görünümü ve üzerindeki emek de bir o kadar değerlidir. Amerikan mutfak dolabı takımı tarzına göre düzenlenmiş olan bu modelde çalışma alanınız olan tezgah dolaplardan ayrı bir yerde durmaktadır. Mutfağınızda veya cafenizde minibar havası sağlamanızı yaratacak olan bu modelde tezgaha bağlı sandalyeler de bulunmaktadır. Hem ahşap üzerine işlemeyle klasik bir görüntü sağlayan hem de modernizasyonun getirdiği kullanım avantajlarını sizlere sunan geniş bir mutfak dolabı takımı.
Parlak lakeden imal edilmiş olan bu modelde en çok göze çarpan özellik mutfak tezgahıyla kullanım alanlarının birbirinden ayrılıyor olmasıdır. Yüksek kalite parlak lake malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu model, mutfağınıza ayrı bir ışık yansıtırken kullanım kolaylıklarını da sizden esirgemiyor. Sunta lamdan üretilmiş olan bu mutfak dolabı takımında kullanılan ahşap işlemeler mutfağınızı daha değerli göstermektedir. Bu mutfak dolabı takımı Amerikan mutfak tarzıyla ve tezgâh dışındaki sandalyeleriyle evinizde mini bar havası yaşamanızı sağlayacaktır. Tamamı parlak lakeden üretilmiş olan bu mutfak dolabı takımında dış yüzeyde herhangi bir boşluk yokken iç yüzeyin tamamı dolaplarla kaplıdır. Beyaz renginin hakim olduğu bu takım sunta lamdan üretilmiştir ve sade çizgileriyle kullanıcıyı dinlendiren bir havaya sahiptir.