İki kapaklı aynalı ray dolap

Mdf lamdan üretilmiş olan dolabın iki kapağı bulunmaktadır ve bu kapaklar farklı ray mekanizmalarında çalıştıkları için üst üste gelebilirler böylece dolap da fonksiyonelleşir.

 

 

Genellikle ray dolapla da ayna kapak görmememize rağmen bu dolapta kullanılmıştır ancak aynanın üzerinden geçen gri ince ve sık şeritler dolaba ayrı bir hava kazandırmıştır.

Kategoriler

Yüksek kalite parlak lakeden imal edilmiş olan bu dolapta siyah renkler hakimken ortadan geçen ve sağ tarafı kaplayan kahverengi profiller de dolaba renk katıyor. Benzer ürünlerin aksine 4 kapaktan oluşan bu ray dolabın üretildiği malzeme lakedir ve bu maddenin en parlak ve kaliteli olanı tercih edilmiştir. Kapakları saydam plastikten üretilmiş olan bu dolap esasında iki kapaklıdır. Fotoğrafta sizlere dolapların açık ve kapalı hali yansıtılmak istenmiştir. Genellikle ray dolapla da ayna kapak görmememize rağmen bu dolapta kullanılmıştır ancak aynanın üzerinden geçen gri ince ve sık şeritler dolaba ayrı bir hava kazandırmıştır. Mdf lamdan üretilmiş olan bu modelde kapak çerçevelerini metal köşelikler oluşturmaktadır. Kahverengi tonu bu modelde hakim kılınmıştır. Zımparalanmış sunta lamdan üretilmiş olan bu modelde ortadan ahşap desen preslenerek takım içinde estetik yaratılmaya çalışılmış.
3 kapaktan oluşmuş olan bu modelde kapakların ikisinde çizgili desen belirirken orta kapakta bulunan büyük ayna hem mizanpajı tamamlamış hem de ayrı bir ayna masrafını ortadan kaldırmıştır. Yüksek kalite parlak lakeden üretilmiş olan bu model, siyah renginin hakimiyetiyle klasik bir hava sunmaktadır ve geniş içeriğiyle kullanıcıya da geniş imkanlar sunmaktadır. Sunta lamdan üretilmiş olan bu model, hem gömme dolap şeklindeki tasarımı hem de raylı ve kaygan kapaklarıyla farklı bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunta lamdan üretilmiş olan bu modelde şekil vermek için dolap kapaklarının ortasından kahverengi mdf lam çubuklar geçirilmiştir. Toplam 3 geniş kapak barındıran ray dolabın kapakları mdf lamdan üretilmiştir ve ortasından 45 santimetre uzunluğuna geniş siyah bir bant geçmektedir. Duvarla aynı ölçülerde tasarlanmış olan bu modelin, evinize göre şekillendirilebilme imkanı da mevcuttur ve aynı zamanda sunta lamdan üretilmektedir.