Banyo Dolapları

Özellikle kalabalık aileler veya restaurant ve bar gibi yerlerde kullanımı uygun olan bu model iki ayrı lavabo, ayna, musluk ve havlu konsolu barındırmaktadır.
1
Dalga desenli bir aynası bulunan takım tamamen duvara monte edilmiş şekilde üretilmektedir. Alt yüzeyin tamamı lavabo şeklinde döşenerek geniş bir alan yaratılmış.
2
Koyu kahverengi renklerin hakim olduğu bu banyo dolabı takımı mdf lamdan üretilmiş ve üzerine ahşap desenleri pres edilmiştir.
3
Tek bir modül halinde üretilen dolabın büyük kısmını 100 x 120 cm boyutlarındaki ayna oluşturmaktadır. Takımın geri kalanı mdf lamdan üretilmiştir.
4
Yüksek kalite parlak balon kapaktan üretilmiş olan banyo dolabı takımında yeşil renkler hakimken aralarda bulunan beyazlar da ahenke katkı sağlamış.
5
Kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu bu takımda kapaklarda yüksek kalite balon kapak teknolojisi kullanılmıştır.
6
Cam çerçevesinden dolaplarına kadar mdf lamdan üretilmiş ancak üzerine ahşap desenler işlenmiş bu takım banyosunda klasik görüntü ve modern kullanım arayanlar için ideal.
7
Turuncu renginin hâkim olduğu bu model toplamda ayna, lavabo ve raf olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır ve küçük aileler için idealdir.
8
Tamamı beyaz sunta lamdan üretilmiş olan bu takımda boy dolabı yerine tercih edilen iki taraflı ve 6 bölmeli dolapla dikkat çekiyor.
9
Siyah renklerin hakim olduğu takımda alt konsolun üzerinde cam bulunmaktadır ve lavabolar bu camların üzerine konulmuştur.
10
Tek bir modül üzerine inşa edilmiş olan bu modelde alt modülün tamamını lavabo kaplamaktadır ve kullanıcıya geniş bir alan yaratmaktadır.
11
Kırmızı rengin hakim olduğu ikili takımda kapaklarda yüksek kalite parlak balon kapak teknolojisi kullanılmıştır.
12

Kategoriler