*

Büro Mobilyaları

Ofisinize gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için tasarlanmış olan kırmızı renklerdeki büro mobilyası.
1
Çalışanlarınızın hem konsantrasyonunu sağlaması hem de kolay iletişime geçebilmesi için ideal olan 4lü ve geniş çalışma masası.
2
Klasik renklerle bezenmiş kahverenginin ağırlıkta olduğu takımda masa ve arkasında bulunan evrak dolabı birbirini tamamlıyor.
3
Sadece masa eni 2 metreyi geçen takım, karşınızdakilere haşmetinizi gösterebilmeniz için oldukça ideal duruyor.
4
Turuncu ve siyah renklerin hakim olduğu bu takımda dokuyu araya eklenen gri tonlar tamamlamaktadır.
5
Esasında mdflamdan üretilmiş olan takımın üzerine ahşap desen preslenerek değeri olduğundan daha çok görünür hale getirilmiştir.
6
Ahşap üzerine yapılan oyma ve desen işlemleriyle ortaya estetik bir görünüm çıkarma hedefini taşıyan bu çalışma geniş haznesiyle de dikkat çekiyor.
7
1.5 cm kalınlığındaki mdf lamdan üretilmiş olan bu model hem dayanıklılığı hem de üzerinde hâkim bulunan sade çizgileriyle karşımıza çıkıyor.
8
Hem patronun hem de sekreterin kullanabileceği bu takımın koltuklar dışında kalan tüm nesneleri mdf lamdan üretilmiştir.
9
Çalışanlarınızın hem dikkat toplama sorunu yaşamadan hem de istedikleri zaman çalışma arkadaşlarına ulaşabilecekleri bir takım
10
Gerek evinizde gerekse de ofisinizde rahatça kullanabileceğiniz bu model 3 metreye 1 metre uzunluğundaki masasıyla size geniş bir alan sağlar.
11
Koyu kahverenginin hakim olduğu bu takımda beyaz çelik modüller desenleri sağlarken takım rahatlık ve ulaşılabilirlik olarak da ayrı avantajlar sağlıyor.
12

Kategoriler