Çocuk Odası Mobilyaları

2 komidini, bir konsolu ve bir de portatif yemek masası barındıran takım bunlarla birlikte ana temayı oluşturan çift kişilik yatak ve bir de sürgülü  dolap barındırmaktadır.
1
Beyaz renginin hakim olduğu bu yatak odası takımında klasik mimari ve modern kullanım avantajları kullanıcıya sunulmaktadır.
2
Yatağın diğer modellere alçak bir seviyede kaldığı bu modelde yatak konsoluna bağlı olarak iki adet komodin bulunmaktadır.
3
Oldukça geniş bir ortama yayılan bu modelde genellikle beyaz renkler kullanılmış ve bunlara ek olarak parlak gri renkler tercih edilmiştir.
4
Geniş bazasıyla karşımıza çıkan bu modelde bir de sürgülü gardırop bulunmaktadır ve bu gardıropun kapakların kapandığında ortaya daire şeklinde bir ayna çıkmaktadır.
5
Modern mimarinin kullanıldığı ancak klasik desenlere de yer veren bu model modern tasarım ve kolaylıkla klasik görüntüyü bir arada sevenler için ideal.
6
Tamamı ahşaptan üretilmiş olan bu model, oldukça değerli olup klasik bir yatak odası takımı isteyenler için de oldukça ideal durumdadır.
7
Modern çizgileri barındıran bu takımda genellikle kahverengi ve siyah renkler hakimdir ve modern çizgileri barındırmasına rağmen klasik bir havaya bürünmüştür.
8
Yatağının yerden yüksekliğinin diğer yatak odası takımlarının yataklarına oranla daha fazla olduğu bu takıma siyah ve kahverengi renkler hakimdir.
9
İki kişilik bu yatak odası takımında siyah ve beyaz renkler hakimdir ve modern iç mimariye göre üretilmiştir.
10
İlgili kısımların tamamının ahşaptan üretildiği bu model oldukça değerli olmakla birlikte klasik görüntüyle modern mimari kullanım kolaylıklarını bir araya getirmiştir.
11
Mobilyalarının kahverengi olduğu bu takımda en göze çarpan özellik oldukça geniş ve kullanışlı olan aynı anda hem sürgülü hem de menteşeli kapak barındıran gardıroptur.
12

Kategoriler