Genç Odası Mobilyaları

Genel olarak sunta lam malzemeden üretilmiş olan bu iki kişilik pembe genç odası yatakların birbirine olan duruşu ve aynı mizansenin raflara da yansımasıyla dikkat çekiyor.
1
3mm sunta lamdan üretilmiş olan bu takım geniş odaları doldurmak için ideal. Turuncu renginin hakim olduğu takımda bir gencin odadaki bütün aktiviteleri için olanak sağlanmakta.
2
Genel olarak mdf lam dan üretilmiş olan bu takım, damalı bir motifle bezenmiş ve motiflerin kahverengi olan kısımları ahşapla kaplanmıştır.
3
Genel olarak sade desenlerle bezenmiş olan bu genç odası takımı geniş ortamlarda daha ideal kullanılabilirliğiyle karşımıza çıkıyor.
4
Oldukça geniş bir ortama uygulanabilir durumda olan bu takım pembe rengiyle genç kızların rüyalarını süslerken, fonksiyonelliğiyle de dikkat çekiyor.
5
Genellikle sade desenlerin hakim olduğu takım tek kişiliktir ve genellikle bu tarz takımlarda kullanılmakta olan sunta lam malzemesinden üretilmiştir.
6
Pembe ve beyaz renklerden oluşmuş bu takım iki kişiliktir. Modern tasarımıyla dikkat çeken bu genç odası takımı dar bir odaya da sığdırılabilir niteliktedir.
7
Turuncu renginin hakim olduğu bu takımda en çok göze çarpan şey dolabın hem oldukça büyük hem de yatakla birleşik oluşudur.
8
Sade konseptiyle dikkat çeken bu takımın en ilgi çekici yönlerinden biri tek kişilik yer kaplayıp iki kişilil bir genç odası takımı olmasıdır.
9
2012 mimarisiyle ve modernliğiyle tasarlanmış olan bu modelde hem az yer kaplamak hedeflenmiş hem de görsellikten hiçbir ödün verilmemiş.
10
Ahşapın klasikliğiyle mimarinin modernliğini buluşturan bu takım, çok küçük bir alanda bir genç odası takımının bütün unsurlarını barındırarak büyük bir başarıya imza atıyor.
11
Sade desenlerle yeşil ve beyaz renklerin hakim olduğu bu genç odası takımı, iki kişilik ranzadan 2 adet büyük boy dolaptan ve bir de küçük dolaptan oluşmaktadır.
12

Kategoriler