Klasik mdf lam kitaplık

Boyları birbirinden farklı olan 6 raflı model, aynı şekilde dizayn edilmiş iki kitaplığın bileşkesinden ortaya çıkmıştır.

 

 

Görmeye alışık olduğumuz türden bir model olan bu kitaplık mdf lam dan üretilmiş olup oldukça dayanıklıdır.

Kategoriler

Bir duvarın tamamını kaplayacak şekilde üretilmiş olan bu kitaplık toplamda 27 raf olanağıyla geniş kitap arşivleri için kullanışlı bir ortam sağlıyor. Ying yang şeklinde üretilmiş olan bu kitaplık hem ilgi çekici bir aksesuar hem de kullanışlı bir kitaplık görevi görüyor. Postmodern tarzda üretilmiş olan bu kitaplıkta ilgi çekici nokta kitaplık raflarının kolonlardan sonra da 10cm ebatında devam ediyor olması. Alışılmışın dışında şekillerle üretilmiş olan bu model, evinize veya ofisinize hem görsellik hem de kullanışlılık kazandırıyor. Postmodern tarzda dizaynıyla dikkat çeken modelde ana kurgu 3 büyük raf üzerinden gerçekleşiyor ve her rafın kolonu bir altındakinde farklı bir yerde bulunuyor. Birden fazla üçgenin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş bir motifi andıran bu model duvara monte edilebilir şekilde üretilmiştir.
1 metre 20 cm uzunluğundaki bu model hem kitap sınıflandırmalarınızı kolay yapmanızı sağlıyor hem de bulunduğunuz ortama labirent motifiyle farklı bir hava katıyor. Evinizdeki veya ofisinizdeki boşlukların nasıl değerlendirilebileceğinin güzel bir örneği olan bu model, mdf lamdan üretilmiştir. İlk görüşte merdiven altı kitaplığı andıran bu model, merdiven altlarına da uygulanabilse de tamamen bağımsız bir temadan, tetris temasından yola çıkılarak üretilmiştir. Beyaz sunta lamdan üretilmiş olan bu model düz rafların üzerinde yatay veya dik ayraçların oluşması şeklinde tasarlanmıştır. Görmeye alışık olduğumuz türden bir model olan bu kitaplık mdf lam dan üretilmiş olup oldukça dayanıklıdır. Yeni yaptırdığınız ev veya ofislere rahatlıkla uygulanabilen bu model, geniş olanakları ve estetik özellikleriyle öne çıkıyor.