Kırmızı sürgülü gardırop

Kırmızı renginin hakim olduğu takımın içerisinde daha çok kahverengi tonlar hakim kılınmıştır. 3 ayrı askılık raflar ve çekmeceleriyle birlikte kullanışlılık açısından da önemlidir.

 

 

Modern mimariye göre tasarlanmış olan bu modelin kapakların balon kapak teknolojisi kullanılmıştır ve çelik ray üstüne oturtularak sağlamlaştırılmıştır.

Kategoriler

Tasarım halindeki örneği verilmiş olan kahverengi gardırobun iç yüzeyleri beyazdır. İçerisinde askılık, raflar ve bölmeler barındırmaktadır. İçerisinde hasırdan örülü sepetleriyle birlikte gelen bu gardırop ana alanı 2 ye bölen bir mekanizmayla kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. İçeriğini iyice görebilmeniz için kapaksız şekilde fotoğraflanmış olan bu gardırobun esasen 3 kapağı bulunmaktadır ve bu kapaklar montajlanmış raylar üzerinden hareket etmektedir. Oldukça büyük olan bu modelde gardırobun tam ortasında duran şerit halindeki 3 lake hem ayna özelliği göstererek hem de estetik bir hava katarak odanızı güzelleştirmektedir. Kahverengi ve beyaz renklerinin hâkim olduğu bu gardırop 2 metre uzunluğu ve 3 metre genişliğiyle eşyalarını küçük modüllere sığdıramayanlar için ideal. Mdf lamdan üretilmiş olan bu gardırop sürgülü kağaı sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.
Gardırobun yapım aşamalarından aktarılmış olan bu fotoğraf ileride 12 kapaklı geniş bir gardıroba dönüşecek olan bu dolabı göstermektedir. Bordo renklerin hakim olduğu bu gardırop, klasik motifleriyle dikkat çekerken içerisinde de modern mimariden örnekler barındırmaktadır. Hem sürgülü hem de menteşeli kapak sistemini bir arada  bulunduran bu dolap, sürgülü kapağının üzerinde bulunan aynayla da kullanışlılığını arttırıyor. Hem vestiyer hem de gardırop olarak kullanabileceğiniz bu model,sade görünümü, ekonomik ancak kaliteli malzemesiyle oldukça ideal. Modern mimariye göre tasarlanmış olan bu modelin kapakların balon kapak teknolojisi kullanılmıştır ve çelik ray üstüne oturtularak sağlamlaştırılmıştır.  Beyaz tonlarının hakim kılındığı bu gardırobun ortasındaki kapaklarda ise yarı saydam cam kullanılmıştır ve estetik bu şekilde yakalanmaya çalışılmıştır.