Tv Üniteleri

Yüksek kalite lakeden üretilmiş olan bu model, içerisinde 2 büyük çekmece, 4 dolap bir kitaplık ve bir de kapalı 4 bölmeli dolap bulundurmaktadır.
1
Bir duvarınızın neredeyse tamamını kaplayacak şekilde üretilmiş olan bu model, sadece televizyon paneli değil aynı zamanda raflarıyla aksesuarlarınıza yer açan bir görünüm sağlıyor.
2
Kahverengi renginin hakim olduğu ve mdflamdan üretilmiş olan bu modelde desenlerle estetik görünüm kazanılmaya çalışılmış durumda.
3
Mdf lamdan üretilmiş bu model, benzerlerinin aksine 3 metre değil de 2 metre genişliğindedir. Sağ kısmında bulunan cam kapaklı vitrini ise yine diğer modellerden ayıran bir faktördür.
4
Benzerlerinin aksine geniş bir konsoldan ziyade salt bir tv ünitesi dileyenlere cevap olarak gelen bu modelde, vitrin raf gibi konsollar bulunmamaktadır.
5
Duvarınızın ölçülerine göre tasarlanabilme özelliğine sahip olan bu model,  üst raflarının altından yansayan ışıklarıyla hem tv izlerken gözünüzü yormuyor hem de salonunuza farklı bir hava katıyor.
6
Sunta lamdan üretilmiş olan bu modelin diğer modellere göre en belirgin özelliği televizyonun bulunduğu kısmın sürgülü kapak sayesinde istenildiği zaman gizlenebiliyor olması.
7
Mdf lamdan üretilmiş olan bu model, standart boylarıyla da montajının yapılabildiği gibi evinizin ölçülerine ve isteklerinize göre yeniden üretilebilir.
8
Genel hatlarıyla destek almadan duvara monte edilmiş halde duran bu modelde sadece alt konsol yere kolonlar aracılığıyla yaslanmıştır.
9
Post modern tasarımlarla üretilmiş olan bu modelde en dikkat çekici yan televizyonun yan kısımlarından yükselen kolonlar ve duvara 90 derecelik açıyla düşmeleri .
10
Yüksek kalite parlak lakeden üretilmiş olan bu modelde genellikle siyah ve beyaz renkleri hakim kılınmıştır. Model oldukça fazla alan barındırmaktadır.
11
Tamamı duvara montajlanmış halde tasarımı yapılan bu modelde geniş bir u çiziliyor ve 40 cmlik şeritin içi açılabiliyor.
12

Kategoriler