Vestiyerler

Oldukça küçük bir alana sığdırılabilme özelliğine sahip olan bu vestiyer, küçüklüğü kadar kullanışlıdır da.
1
Sunta lamdan üretilmiş olan u vestiyerin profil kısmına uygulanan ahşap doku presi vetiyeri daha değerli gösterir.
2
Tam bir duvarı kaplayacak şekilde üretilmiş olan bu vestiyerin ham maddesi sunta lamdır. Özellikle kalabalık ailelerin kullandığı bir modeldir.
3
Mdf lamdan üretilmiş olan bu model, içeriğinde barındırdığı sade çizgileriyle ve küçük bir profile sahip olmasıyla evinize estetiği getiriyor.
4
Kahverengi tonların ağırlıkla işlendiği bu model, sunta lamdan üretilmiştir ve üzerine pres yapılarak estetik açıdan daha iyi hale getirilmiştir.
5
Yüksek kalite parlak mdf lamdan üretilmiş olan bu model, sürgülü kapağı ve bu kapağın üzerinde bulunan geniş boy aynasıyla dikkat çekiyor.
6
Birçok evde görmeye alışık olduğumuz tarzdaki sunta lamdan üretilmiş olan bu vestiyer, L şeklindedir ve içerisinde birçok şey barındırabilir.
7
Gündelik işler için tasarlanmış olan küçük bir kısım dışında bu vestiyer genellikle giyecek deposu olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
8
Duvarınızın ölçülerine göre yeniden tasarlanabilme özelliğine sahip olan bu model, bir labirenti andırsa da geniş dolaplarıyla aynı zamanda bir depo işlevi görmektedir.
9
Dolap kulpları ve askılıklar dışında tamamı ahşaptan üretilmiş olan bu model oldukça değerli ve sade çizgileri sevenlere hitap ediyor.
10
Alışık olduğumuz vestiyerlerin dışında bir vestiyer olarak karşımıza çıkan bu model, beyaz olmasıyla ve kapalı dolaplarıyla karşımıza çıkıyor.
11
Alt profilde bulunan ayakkabılığı sizlere oldukça kolaylık sağlayan bu modelde bulunan boy aynası da başka bir aynaya duyduğunuz gereksinimi en aza indirgiyor.
12

Kategoriler