Yemek Odası Mobilyaları

Ahşaptan üretilmiş olan takım oldukça dayanıklıdır bununla birlikte TV ünitesi ve konsol çekmeceleri balon kapaklıdır.
1
 Sunta lamdan yapılmış bu yemek odası takımı klasik ve modern tasarımın bir araya gelmesiyle oluşmuştur.
2
Siyah rengin ağırlığıyla klasik tasarımın birleştiği bu ürün üç parçadan oluşmaktadır. Mekan tasarrufu gerektiğinde uygun olarak kullanılabilir.
3
Krem rengiyle ahşap renginin uyumlu birlikteliğinden oluşan bu yemek odası takımı mdf lamdan yapılmıştır.
4
Siyah ve beyaz renklerin zıt birlikteliğinden oluşan bu yemek odası takımının sandalyeleri siyah deriden yapılmıştır.
5
Kahverengi tonlarında ürünlerden oluşan bu yemek odası takımı ahşaptan yapılmış dört parçadan oluşmaktadır. Sandalyelerde krem rengi tercih edilmiştir.
6
Siyah mdf lamdan yapılmış ürünlerin siyah deri ile süslendiği bu takım klasik ve ağır bir yemek odasına sahip olmak isteyenler için uygun olarak tasarlanmıştır.
7
Kahverengi ahşap ve siyah deri ile hareketlendirilmiş siyah yemek odası takımı klasikten vaz geçmeyenler için uygun olarak tasarlanmış.
8
Beyaz rengin ahşapla uyumlu birlikteliğiyle oluşturulmuş bu yemek odası takımı ağırlıklı olarak beyaz renginin kullanıldığı bir yemek odası tasarımı.
9
Ahşaptan yapılmış bu yemek odası takımı koyu ve açık kahverenginin uyumlu birleşiminden oluşmuş beş farklı üründen oluşmaktadır.
10
Ahşap renginden oluşturulmuş bu yemek odası takımı sadelikten hoşlananlar için uygun beş üründen oluşmaktadır.
11
Krem rengi ile ahşabın uyumlu birlikteliğinden oluşan bu yemek odası takımı modern bir hava yaratmak isteyenler için uygun olarak tasarlanmış.
12

Kategoriler